Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Uklízíme

Příroda nabízí širokou škálu materiálů, jejichž vlastnosti jsou v dnešní době podceňovány.

Vlákna palem jsou pevnější a tvrdší (arenga, kokosový ořech), koňské žíně jsou měkké a pružné. Také všechny látky jsou vyrobeny z přírodních materiálů (bavlna, celulóza atd.).

Více informací o materiálech, ze kterých se vyrábějí košťata, kartáče a prachovky, najdete ve Slovníku přírodních materiálů.

Úklid může být i zábavný...

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Stěrka na mytí oken

Nerezová stěrka na mytí oken s pryžovou lištou. Stěrka je vhodná pro ruční mytí i pro nasazení na tyč.
195,00 Kč s DPH

Kožená plácačka na mouchy

Mucholapka z přírodních materiálů - kůže a dřevěná rukojeť. Kožená plácačka je pevná a trvanlivá, nezlomí se.
309,00 Kč s DPH

Smetáček na stůl - bílý ježek

A drobky na stole už nemají šanci. :-) Dřevěný smetáček na stůl ve tvaru ježka - s jemnými bílými kozími vlasy je praktickou pomůckou do kuchyně. Může sloužit také jako praktická hračka pro děti.
179,00 Kč s DPH

Smetáček na stůl - černý ježek

A drobky na stole už nemají šanci. :-) Dřevěný smetáček na stůl ve tvaru ježka - s černými koňskými vlasy je praktickou pomůckou do kuchyně. Může sloužit také jako praktická hračka pro děti.
179,00 Kč s DPH

Smetáček na stůl - dvoubarevný ježek

A drobky na stole už nemají šanci. :-) Dřevěný smetáček na stůl ve tvaru ježka - s dvoubarevnými koňskými vlasy je praktickou pomůckou do kuchyně. Může sloužit také jako praktická hračka pro děti.
195,00 Kč s DPH

Malá dřevěná prachovka - štětec

Malá dřevěná prachovka pro nábytek, drobnosti, sošky, úzké prostory. Prachovka je ve tvaru štětce. Štětec je vyroben z přírodních materiálů - dřevo a prasečí štětiny.
229,00 Kč s DPH

Dřevěná prachovka na knihy - kozí vlasy

Dřevěná prachovka pro každého knihomole... Nemusíte se bát, že by jemné kozí vlasy něco „poškrábaly“ – pokud byste chtěli s prachovkou přejít po monitoru, televizní obrazovce, křehkých soškách či jiných doplňcích. Vyrobená z přírodních materiálů - hruškové dřevo a kozí vlasy.
249,00 Kč s DPH

Malá prachovka z pštrosího peří

Malá prachovka z pštrosího peří poslouží k drobnostem v poličkách i na žaluzie. S dřevěnou rukojetí.
305,00 Kč s DPH

Střední prachovka z pštrosího peří

Střední prachovka z pštrosího peří poslouží k drobnostem v poličkách i na žaluzie. S dřevěnou rukojetí.
409,00 Kč s DPH

Velká prachovka z pštrosího peří

Prachovku můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Prachovka z pštrosa na jemný prach v poličkách a skříňkách. Velká prachovka z peří má dlouhou rukojeť - dosáhnete s ní téměř všude. :-) Vhodná i pro žaluzie.
659,00 Kč s DPH

Malá prachovka s kozím vlasem

Ručně vyrobená, hustá a jemná prachovka s kozím vlasem – nejen na knihovničku.
639,00 Kč s DPH

Prachovka z vlny dlouhá - 75cm

Prachovka z vlny dokáže díky svým přirozeným vlastnostem (jemnost, měkkost) snadno očistit a oprášit i ty nejkřehčí věci.
455,00 Kč s DPH

Prachovka na čištění listů rostlin - kozí vlasy

Pro milovníky pokojových rostlin. Prachovka pro čištění listů pokojových rostlin. Prachovka je vyrobena na způsob "pinzety" z jemných kozích vlasů umí šetrně prach z listů odstranit. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
999,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění ve tvaru S

Velmi tvrdá na odolnou špínu ze směsi rostlinných vláken.
107,00 Kč s DPH

Kartáček (prachovka) na notebook

Dřevěný kartáček na notebook/počítač má dva druhy štětin - jemné na monitor, pevnější na klávesnici. Prachovka je vyrobena z přírodních materiálů - dřevo, kozí a koňské štětiny.
209,00 Kč s DPH

Kartáček na vinylové desky

Fanoušek vinylových desek by se měl o ně dobře starat. Pomoci mu v tom může taky dvouřadý kartáček na prach. Vyrobeno z přírodních materiálů - dřevo a jemné kozí vlasy.
409,00 Kč s DPH

Kartáček na čištění odtoku

Kartáček na čištění odtoku pomůže odstranit nečistoty, které zabraňují plynulému odtékání vody v umyvadle, ve vaně nebo ve sprše. Kartáček je dostatečně dlouhý a pevný - neohne se.
64,00 Kč s DPH

Kartáček na umyvadlo

Kartáček na umyvadlo je vhodný pro čištění pojistných odtoků. Kartáč je z přírodních materiálů.
118,00 Kč s DPH

Klasický kartáč na čištění

Klasický kartáč z tvrdších vláken rostliny tampico. Pro univerzální využití v domácnosti - pro čištění kachliček, nerezových baterií, podlahy, pro tepování...
51,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění - tampico

Klasický kartáč z tvrdších vláken rostliny tampico. Kartáč je na univerzální využití v domácnosti - na čištění kachliček, nerezových baterií, podlahy, na tepování...
96,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění s rukojetí - tampico

Kartáč z tvrdších vláken rostliny tampico s dlouhou rukojetí. Kartáč je na univerzální využití v domácnosti - na čištění kachliček, podlahy, na tepování...
155,00 Kč s DPH

Kartáč na hrubou špínu - basina

Klasický kartáč z velmi tvrdých rostlinných vláken basina. Kartáč je vhodný odstraňování velké špíny - využijete jej při čištění podlahy, koberců, pro venkovní použití.
86,00 Kč s DPH

Kartáč na hrubou špínu s rukojetí - basina

Klasický kartáč z velmi tvrdých rostlinných vláken basina s dlouhou rukojetí. Kartáč je vhodný odstraňování velké špíny - využijete jej při čištění podlahy, koberců, pro venkovní použití.
149,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění s dlouhou rukojetí

Kartáč můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Dřevěný kartáč na čištění s rostlinnými štětinami a s dlouhou rukojetí. Pro univerzální využití v domácnosti - čištění kachliček, nerezových baterií, drhnutí podlahy, pro tepování koberců...
309,00 Kč s DPH

Dřevěný úzký kartáč s rukojetí

Velmi tvrdý úzký kartáč s rukojetí - i na odolnou špínu. Z přírodních materiálů – dřevo a rostlinné štětiny.
155,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění rohů

Dřevěný kartáč na čištění rohů má speciální tvar - vlákna uspořádané do špice umožní vyčistit každý kout. Kartáček je z přírodních materiálů.
205,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění sprchy a vany

Dřevěný kartáč na čištění rohů například ve sprchovém koutě nebo ve vaně. Vhodná pro čištění a drhnutí větších ploch i rohů/ koutů. Vyrobená z přírodních materiálů - dřevo a tampico. Se závitem. Rukojeť není součástí balení.
289,00 Kč s DPH

Univerzální kartáč - 56cm

Dřevěný kartáč s jemnými přírodními štětinami pro univerzální využití v domácnosti, v garáži i pro venkovní použití. S delší rukojetí se dostanete i na těžší dostupná místa.
409,00 Kč s DPH

Univerzální kartáč - 80cm

Dřevěný kartáč s jemnými přírodními štětinami pro univerzální využití v domácnosti, v garáži i pro venkovní použití. S delší rukojetí se dostanete i na těžší dostupná místa.
459,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění - klasický radiátor

Kartáč na čištění radiátorů je velmi ohebný, takže vyčistíte i malé a úzké prostory, otvory v radiátoru i prostor pod parapetem. Štětiny kartáče jsou z kozích vlasů, které jsou velmi přizpůsobivé – vyčistí i ty nejmenší výřezy na radiátoru. Vyrobený z přírodních materiálů.
279,00 Kč s DPH

Kartáč na čištění - žebrový radiátor

Kartáč je vhodný pro čištění litinových žebrových radiátorů. Kartáč je tvarován do mezer radiátoru. Vyrobená z přírodních materiálů.
195,00 Kč s DPH

Koště na odmetání sněhu z auta

Skvělé dřevěné dlouhé koště na sníh se nezlomí ani v nejtužším mrazu. Na odmetání sněhu z auta - dosáhnete všude. Z přírodních materiálů - dřevo a kokosová vlákna.
305,00 Kč s DPH

Kartáč na ometání pavučin

Kartáč se závitem pro upevnění dřevěné rukojeti (například od metly) nebo teleskopické tyče. Na ometání, odstranění pavučin i z venkovních prostor (fasáda, terasa...). Rukojeť není součástí balení.
515,00 Kč s DPH

Prachovka na pavučiny - kozí vlas

Prachovku můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Prachovka na pavučiny s dlouhou dřevěnou rukojetí. Vyrobeno z přírodních materiálů - dřevo a jemný kozí vlas.
1039,00 Kč s DPH

Prachovka s rukojetí na pavučiny - 80cm

Prachovka s dlouhou rukojetí ideální pro ometání pavučin. Hlavice má dva otvory – můžete ji přestavit do jiného úhlu podle toho, zda potřebujete očistit například roh místnosti. Délka rukojeti je 80cm. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
1079,00 Kč s DPH

Prachar na koberce - ratanový

Na prášení a třepání koberců jako za starých časů - efektivně a zároveň přátelsky k přírodě. :) Klasický starodávný prachar na koberce je upletený z pevného ratanového rákosu.
339,00 Kč s DPH

Smetáček s černým koňským vlasem

Dřevěný smetáček se hodí do každé domácnosti - na drobky, příležitostnou špínu nebo pokud se Vám nechce vytahovat vysavač. Dřevo je odolné, pevné, nezlomí se lehce jako plast. Je vyroben z přírodních materiálů - kvalitní černé koňské vlasy a voskované bukové dřevo.
339,00 Kč s DPH

Smetáček s dvoubarevným koňským vlasem

Dřevěný smetáček se hodí do každé domácnosti - na drobky, příležitostnou špínu nebo pokud se Vám nechce vytahovat vysavač. Dřevo je odolné, pevné, nezlomí se lehce jako plast. Je vyroben z přírodních materiálů - kvalitní dvoubarevné koňské vlasy a voskované bukové dřevo.
445,00 Kč s DPH

Smetáček s koňským vlasem ke krbu

Dřevěný smetáček se hodí ke každému krbu či k peci - jednoduše jí zametete jemný popel a prach. Dřevo je odolné, pevné, nezlomí se lehce jako plast. Je vyroben z přírodních materiálů - kvalitní černé koňské vlasy a bukové dřevo.
209,00 Kč s DPH

Malý smetáček s kozím vlasem

Malý dřevěný smetáček s kozím vlasem poslouží i na ten nejjemnější prach v domácnosti.
475,00 Kč s DPH

Nerezová lopatka na smetí "Lady"

Elegantní a praktická lopatka z nerezové oceli s gumovým okrajem pro pohodlnější zametání.
179,00 Kč s DPH

Nerezová lopatka s dřevěnou rukojetí

Elegantní a praktická lopatka z nerezové oceli s masivní dřevěnou rukojetí a gumovým okrajem pro pohodlnější zametání.
199,00 Kč s DPH

Kovový hřeben na košťata

Kovový hřeben dobře poslouží k čištění košťat či kartáče z přírodních štětin a vlasů.
389,00 Kč s DPH

Úzký smeták s dlouhou rukojetí - 35cm

Metlička s delší rukojetí - pro čištění úzkých prostor. Vyrobená ze dřeva a koňských vlasů.
259,00 Kč s DPH

Úzký smeták s dlouhou rukojetí - 60cm

Úzký smeták s dlouhou rukojetí - pro čištění i nedostupných prostor. Vyrobená ze dřeva a koňských vlasů.
395,00 Kč s DPH

Dlouhé koště s kozím vlasem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Luxusní ručně dělaná dřevěná metla s kozím vlasem na ten nejjemnější prach. Smeták posíláme i s dlouhou dřevěnou rukojetí. Je ideální na parkety.
1149,00 Kč s DPH

Drevená metla s kokosovým vláknom

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - z vlákna rostliny arengy a bukového dřeva. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
409,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s arengovým vláknem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - z vláken kokosu a bukového dřeva. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
505,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s černým koňským vlasem - voskované

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště z kvalitních černých 100% koňských žíní a voskovaného bukového dřeva. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť, která však voskovaná není.
849,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s dvoubarevným koňským vlasem

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště z kvalitních dvoubarevných 100% koňských žíní a voskovaného bukového dřeva. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť.
999,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s koňským vlasem - přírodní barva

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Koště je vyrobeno z kvalitních černých 100% koňských žíní a z bukového dřeva v přírodní barvě. Je určeno na vnitřek - husté štětiny zametou i jemnější špínu. Koště má dlouhou dřevěnou rukojeť.
539,00 Kč s DPH

Dřevěné koště s vláknem basina

Koště můžeme odeslat pouze kurýrem - prosím, nevolte možnost Packety i když Vám bude tato možnost nabídnuta :). Ideální koště pro vnější použití a hrubou špínu. Koště je vyrobeno z přírodních materiálů - rostlinné vlákno basina a bukové dřevo. S dlouhou dřevěnou rukojetí.
209,00 Kč s DPH

Set na zametání - menší (90cm)

Set na zametání s delšími držadly - nemusíte se při zametání ohýbat. Stabilní, nepřevrhne se. Rukojeti jsou z olejovaného dřeva, lopatka z nerezové oceli a smetáček z koňských vlasů. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
1949,00 Kč s DPH

Set na zametání - větší (138cm)

Set na zametání s delšími držadly - nemusíte se při zametání ohýbat. Stabilní, nepřevrhne se. Rukojeti jsou z jasanového dřeva, lopatka z nerezové oceli a smetáček z koňských vlasů. Toto zboží je na objednávku - v případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@prijemneveci.sk. :-)
2599,00 Kč s DPH

Gumový zvon na čištění WC

Klasický pryžový zvon pro čištění, uvolnění či zprůchodnění WC nebo odtoku. S rukojetí dlouhou 40cm.
165,00 Kč s DPH

Náhradní násada na koště

Kvalitní broušená buková násada se závitem.
185,00 Kč s DPH

Kartáček na čištění vnitřku WC

Kartáček na čištění WC a pisoáru. Dostane se i do hůře dostupných prostor (roura, odtok záchodu). Kartáč je vyroben z bukového dřeva, kovového drátu a nylonových štětin.
325,00 Kč s DPH

Dřevěný WC kartáč s přírodními štětinami

Kvalitní WC kartáč z bukového dřeva se světlými přírodními štětinami. Pro čištění záchodu bez plastu a bez chemických prostředků. WC štětku je třeba skladovat v suchu.
329,00 Kč s DPH

Dvojitý WC kartáč s přírodními štětinami

Kvalitní dvojitý WC kartáč z bukového dřeva má speciální tvar - vyčistí i pod okrajem záchodové mísy. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěnou štětku je třeba skladovat v suchu.
365,00 Kč s DPH

Dřevěný WC kartáč Keller - s rostlinnými štětinami

Kvalitní dřevěný WC kartáč z bukového dřeva s tmavými rostlinnými štětinami střední tvrdosti. K čištění záchodu bez plastu. Rozložitelný.
149,00 Kč s DPH

Tvrdý WC kartáč Keller - s tampico štětinami

Kvalitní dřevěný WC kartáč z bukového dřeva s rostlinnými tampico štětinami větší tvrdosti. K čištění záchodu bez plastu. Rozložitelná.
149,00 Kč s DPH

Tvrdý WC kartáč s rostlinnými štětinami - velký

WC kartáč z bukového dřeva se štětinami ze směsi tvrdých rostlinných vláken. Čistěte toaletu účinně, ale bez plastu a bez chemie.
155,00 Kč s DPH

Dřevěný stojan s dvojitým WC kartáčem

Kvalitní dvojitý WC kartáč z bukového dřeva má speciální tvar - vyčistí i pod okrajem záchodové mísy. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěný stojan s miskou slouží ke skladování štětky v suchu.
969,00 Kč s DPH

Dřevěný stojan s tvrdým WC kartáčem

Kvalitní tvrdý WC kartáč z bukového dřeva a s rostlinnými štětinami tampico. Pro čištění toalety bez plastu a bez chemických prostředků. Dřevěný stojan s miskou slouží ke skladování štětky v suchu.
889,00 Kč s DPH