Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Kapsy a obaly na potraviny

Kapsy a izolační (izotermické) sáčky jsou vyrobeny z bavlny s vnitřní nepromokavou vrstvou, kterou lze prát. Se zapínáním na suchý zip.

Velikost kapsy 18 x 16,5 cm - ideální na toasty, rohlíky nebo většinu mňamek ke svačině.

Velikost tašky 25 x 15 x 13 cm - vejdou do ní nádoby, ve kterých udrží jídlo teplé či studené.

V nabídce najdete také kompostovatelné sáčky - rozložitelné v domácím kompostu. Jsou téměř stejné jako mikrotenové sáčky, ale s tím rozdílem, že se snadno rozkládají a nezatěžují přírodu po mnoho let. Jsou vhodné i do mrazáku.

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Plátěný ubrousek na svačinu

Obal ušitý ze dvou vrstev biobavlny zajistí přepravu Vašich dobrot bez nehody. Na rozprostřeném ubrousku pohodlně posvačíte v práci, ve škole nebo na výletě.
121 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - geo

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem geo. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - hvězdičky

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem hvězd. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - kvítky

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem květin. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - ovoce

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem ovoce. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - robot

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem robota. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látková kapsa na svačinu - síť

Velká látková kapsa na suchý oběd nebo svačinu pro děti. Povrch je látkový, vnitřek má nepromokavý potěr z polypropylenu. Obal lze zavřít na suchý zip. S barevným motivem sítě. Od značky Keep Leaf.
177 Kč s DPH

Látkový obal na svačinu - geo

Ekologický, opakovatelně použitelný obal na suchou svačinu či ubrousek pod svačinu v jednom. Do školy, do práce i na výlety. S barevným motivem geo. Povrch je látkový, vnitřek má polypropylenovou nepromokavou a omyvatelnou vrstvu. Zapínání je na suchý zip.
228 Kč s DPH

Látkový obal na svačinu - hvězdičky

Ekologický, opakovatelně použitelný obal na suchou svačinu či ubrousek pod svačinu v jednom. Do školy, do práce i na výlety. S barevným motivem hvězd. Povrch je látkový, vnitřek má polypropylenovou nepromokavou a omyvatelnou vrstvu. Zapínání je na suchý zip.
228 Kč s DPH

Látkový obal na svačinu - kvítky

Ekologický, opakovatelně použitelný obal na suchou svačinu či ubrousek pod svačinu v jednom. Do školy, do práce i na výlety. S barevným motivem květin. Povrch je látkový, vnitřek má polypropylenovou nepromokavou a omyvatelnou vrstvu. Zapínání je na suchý zip.
228 Kč s DPH

Látkový obal na svačinu - síť

Ekologický, opakovatelně použitelný obal na suchou svačinu či ubrousek pod svačinu v jednom. Do školy, do práce i na výlety. S barevným motivem sítě. Povrch je látkový, vnitřek má polypropylenovou nepromokavou a omyvatelnou vrstvu. Zapínání je na suchý zip.
228 Kč s DPH

Taška na oběd - geo

Izolační taška na oběd, do školy i na výlet. Povrch je ušit z bavlny, vnitřek je z polyesteru – je nepromokavý, omyvatelný a udrží jídlo déle teplé či studené. S barevným motivem geo. Na suchý zip.
557 Kč s DPH

Taška na oběd - kvítky

Izolační taška na oběd, do školy i na výlet. Povrch je ušit z bavlny, vnitřek je z polyesteru – je nepromokavý, omyvatelný a udrží jídlo déle teplé či studené. S barevným motivem květin. Na suchý zip.
557 Kč s DPH

Taška na oběd - robot

Izolační taška na oběd, do školy i na výlet. Povrch je ušit z bavlny, vnitřek je z polyesteru – je nepromokavý, omyvatelný a udrží jídlo déle teplé či studené. S barevným motivem robot. Na suchý zip.
557 Kč s DPH

Obal na jedlo - ovocie

Ekologický opakovateľne použiteľný obal na desiatu do školy, práce i na výlety - ovocie
171 Kč s DPH

Kompostovatelné malé sáčky Biobag - 300ks

Malé sáčky "BioBag" jsou na 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na bázi kukuřice. Rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky a tašky zejména v situacích, kdy nelze použít opakovaně použitelné sáčky. Použijete je při nákupu, na maso, do mrazáku nebo i jako sáčky na bioodpad. Po použití se rozloží beze zbytku.
670 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - L (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO. Kapsy mohou mít hnědý nebo zelený potisk.
132 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky Eko Status - M (100ks)

BIO kompostovatelné sáčky - skvělá náhrada mikrotenových sáčků. Jsou prodyšné, transparentní a jemné na dotek. Materiál vyrobený z rostlin i rostlinných škrobů bez GMO.
106 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 4l - 25ks

Sáčky do mrazničky "BioBag" jsou 100% kompostovatelné díky tomu, že jsou vyrobeny na kukuřičném základě. Biologicky rozložitelné sáčky z bioplastu jsou náhradou za mikrotenové sáčky - používejte je na zmrazování masa, ryb, zeleniny, ovoce,...
73 Kč s DPH

Kompostovatelné sáčky na potraviny do mrazáku BioBag - 6l - 20ks

Vrecká na mrazenie "BioBag" sú na 100% kompostovateľné vďaka tomu, že sú vyrobené na báze kukurice. Rozložiteľné vrecká z bioplastu sú náhradou za mikroténové sáčky - použijete ich pri mrazení mäsa, rýb, zeleniny, ovocia,...
78 Kč s DPH

Jutový sáček na brambory

Jutový sáček slouží ke skladování brambor v suchu. Jutovina zvenčí a bavlna zevnitř zajišťují dobrou prodyšnost.
417 Kč s DPH

Jutový sáček na cibuli

Jutová kapsa na skladování má kulaté pevné dno - dokáže pěkně stát na rovném povrchu i když je plná. Chrání cibuli a česnek před světlem a vlhkostí (což brání jejich klíčení a hnilobě).
286 Kč s DPH