Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Pro firmy

I když obyčejný uvědomělý jednotlivec dokáže hodně v zodpovědném přístupu k životnímu prostředí, ještě více dokáže udělat zodpovědný jedinec na vlivné pozici ve firmě :-).

Právě na všech CEO, COO, CMO, CCO, CHO nebo HR se obracíme s nabídkou na inspirativní dárky a pozornosti pro zaměstnance i zákazníky.

Záleží-li Vám na tom, aby Vaši zaměstnanci přistupovali uvědomolěji k životnímu prostředí, můžete je posunout správným směrem právě tak, že jim ukážete, že to není módní trend, ale že se jim to opravdu vyplatí i finančně. Protože žít ekologicky znamená využívat věci, které jsou kvalitní, opakovaně a dlouhodobě použitelné a které po skončení svého života neskončí na skládce odpadu.

Dárek je skvělý způsob, jak ukázat svým zaměstnancům a obchodním partnerům, že se žít dá i udržitelněji a může to být velmi příjemné.

Pár ukázek firemních balíčků, které jsme připravovali:

firemny darek jezko

darek pro zakazniky

firemny balicek pro zamestnance

firemni pozornost

Chcete něco jiného? Není problém udělat balíček přesně podle vašich představ a v ceně, která se vám bude líbit.

Balíčky Vám umíme zabalit s ohledem na přírodu (v taškách z recyklovaného papíru, provázané barevným lýkem nebo jutovým provázkem, v bavlněném sáčku apod...)

darkova poukazka

Neumíte se rozhodnout? Můžete darovat dárkovou poukázku v libovolné hodnotě, kterou připravíme právě pro Vás. Dárkové poukázky mohou být v elektronické i papírové podobě.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte nás. My se už teď těšíme na spolupráci s Vámi.