Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Belis

Belis Sfinx - výroba smaltovaného riadu

Firma BELIS a. s. je jediným výrobcem smaltovaného nádobí v České republice - nachází se u Českých Budějovic a je také významným výrobcem v celosvětovém měřítku.

Výroba smaltovaného nádobí začala v roce 1893. V roce 1976 byla při požáru zničena větší část výrobny, kterou znovu vybudovali s velmi moderním výrobním systémem na světové úrovni. V roce 1989 se SFINX přetransformoval na BELIS, který funguje dodnes – výroba se neustále rozšiřuje a rozvíjí.

Dlouholetá tradice smaltovaného nádobí a bohaté zkušenosti s jeho výrobou garantují výrobky nejvyšší kvality. Smalt je používán v domácnostech již po desetiletí a při opatrné péči jej zdědí ještě Vaše vnoučata.

V rámci rozšiřování nabídky se firma BELIS rozhodla oprášit značku SFINX, která obsahuje široký sortiment smaltovaného nádobí do kuchyně – v rámci ní i řadu BSE, kterou Vám u nás nabízíme.

Firma si také uvědomuje svou zodpovědnost k ochraně životního prostředí a proto aplikovala a udržuje enviromentální systém jakosti ISO 14001.

 

 

 

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Smaltovaná pánev Belis na lívance - 24cm

Praktická smaltovaná pánev pro přípravu lívanců o průměru 24cm. Vhodná pro všechny typy vařičů. Odnímatelná rukojeť umožňuje využití pánve i v troubě.
1009,00 Kč s DPH

Smaltovaná pánev Belis s odnímatelnou rukojetí - 20cm

Praktická smaltovaná pánev pro přípravu menších jídel o průměru 20cm. Vhodná pro všechny typy vařičů. Odnímatelná rukojeť umožňuje využití pánve iv troubě - zapékání nebo ohřev.
755,00 Kč s DPH

Smaltovaná pánev Belis s odnímatelnou rukojetí - 24cm

Praktická smaltovaná pánev pro přípravu menších jídel o průměru 24cm. Vhodná pro všechny typy vařičů. Odnímatelná rukojeť umožňuje využití pánve i v troubě - zapékání nebo ohřev.
849,00 Kč s DPH

Smaltovaná pánev Belis s odnímatelnou rukojetí - 28cm

Praktická vysoká smaltovaná pánev pro přípravu jídel o průměru 28cm. Vhodná pro všechny typy vařičů. Odnímatelná rukojeť umožňuje využití pánve i v troubě - zapékání nebo ohřev.
1109,00 Kč s DPH

Smaltovaný oválný pekáč Belis s poklicí - 6,5l

Smaltovaný pekáč oválného tvaru s praktickou poklicí - k přikrytí při dušení, po dopečení k udržení tepla nebo při skladování nedojedeného jídla.
1659,00 Kč s DPH