Pomůcka na Gua Sha masáž ve tvaru delfína pro masáž celého těla. Podporuje stimulaci krevního oběhu, vypnutí pokožky a pomáhá redukovat celulitidu.
Gua sha masáž je tradiční čínská technika, která se používá pro uvolnění svalového napětí, zlepšení krevního a lymfatického oběhu a podporu celkového zdraví pokožky. Název „gua sha“ doslova znamená „škrábání“ – protože se při ní pokožka jemně škrábe speciálním nástrojem.
Dřevěného "delfína" můžete používat na celé tělo: záda, nohy, chodidla, zadek, ruce,....
Použití: Masáž můžete provádět ráno nebo večer. Před masáží aplikujte tělový olej, abyste snížili tření. Na rukou a nohou se jde od konců končetin do středu těla, což aktivuje krevní oběh a podporuje napínání pokožky.
Nepoužívat, pokud trpíte jakýmkoli druhem podráždění pokožky.
Pomůcka je sice z bukového dřeva, ale po použití je třeba ji opláchnout pod tekoucí vodou, abyste odstranili zbytky oleje a nečistot. Po umytí ji přetřete kuchyňským nebo tělovým olejem.
Vyrobeno v Německu.