Osobní menu
Hledat
Váš nákupní košík je prázdný.

Produkty s heslem 'knihy o ekologii'

Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle

Domácnost bez odpadu - kniha

Kniha od Bei Johnson - Domácnost bez odpadu je skvělý průvodce o tom, jak snížit množství odpadů v domácnosti a začít žít jednodušší, levnější a šťastnější. Kniha je v českém jazyce.
369,00 Kč s DPH

Život bez plastů - kniha

Komplexní teoreticko-praktický pohled na používání plastů u běžného spotřebitele. Tipy a návody k vyloučení plastů z Vašeho života. Život bez plastů – kniha.
245,00 Kč s DPH

Děláme si to doma sami 3 - kniha

Třetí díl knihy Děláme si to doma sami obsahuje recepty pro domácí lékárnu, kosmetický salon i spíž z toho, co nám roste za domem. Kniha je sbírkou jednoduchých a účinných nápadů, které fungují.
445,00 Kč s DPH

Eco-friendly domov - kniha

Kniha Eco-friendly domov je průvodcem k vytvoření domácnosti šetrné k životnímu prostředí. Vysvětluje základy a zásady vědomého života - čtenáři představí pozitiva rozhodnutí žít udržitelněji.
315,00 Kč s DPH

Lepší život bez plastů - kniha

Tuny plastového odpadu, které se hromadí v přírodě, patří k největším výzvám současnosti. Přitom se dá bez zdravotně závadných nebo jednorázových plastů velmi snadno obejít. V knize Lepší život bez plastů jsou sepsána všechna důležitá fakta o plastech a o problémech, které způsobují.
314,00 Kč s DPH 289,00 Kč s DPH

Zelená lež - kniha

Elektromobily šetrné k životnímu prostředí, udržitelné potraviny, oblečení z recyklovaných plastů vylovených z moře. Hurá! Velké společnosti nás snadno přesvědčí, že svět dokážeme zachránit kupováním správných věcí. To je však rozsáhlá a nebezpečná lež. Katharin Hartmannová, odbornice na „greenwashing“, popisuje zavádění zákazníků a ukazuje, jak se můžeme proti této lži bránit. Různé "příklady z praxe" se dozvíte v knize Zelená lež.
335,00 Kč s DPH

Vaříme pro planetu - kniha

Kniha Vaříme pro planetu obsahuje více než 150 vegetariánských i veganských receptů rozmanitých chutí.
509,00 Kč s DPH

Život na míru - kniha

Připadá Vám, že nutně potřebujete nové triko? Než si ho pořídíte, přečtěte si knihu Marka Rabije. Přesčasy, dětská práce, dlouhé změny, továrny v rozpadajících se budovách: cena evropské módy.
359,00 Kč s DPH